Το γραφείο μας
Πρόσφατα μετακομίσαμε από τον 4ο στον 5ο όροφο του ίδιου κτιρίου γραφείων επί της οδού Μεραρχίας 23-25. Διαμορφώσαμε το χώρο ούτως ώστε να είναι λειτουργικός και όμορφος χωρίς περιττές επεμβάσεις. Έχει καταπληκτική θέα και είναι πολύ φωτεινό. Αναβαθμίστηκε και ενεργειακά με την προσθήκη θερμομόνωσης πάχους 8cm στην οροφή διότι από πάνω υπάρχει η πλάκα που δεν έχει καμιά θερμική προστασία. Παρακάτω παρατίθενται φωτογραφίες από τους χώρους.